Реклама

Постове от форума

МАГНИТНИ БУРИ

Дните с магнитни бури в момента
Подробности ТУК
ОСНОВНИ ТЕМИ ЗА ПАНИЧЕСКО РАЗСТРОЙСТВО
Подробности ТУК

За депресията прочетете ТУК

ГОДИШНИ ХОРОСКОПИ 2016
ОВЕН Годишен хороскоп на Овен 2016 Девиз - "АЗ СЪМ" Управляваща планета - МАРС Благодарение на контактите си ще постигате успех.През 2016 година може да разчитате на контактите си. Възможностите ще се отварят пред вас, ако попаднете на точните посредници. Ще решите без проблем всички дела, свързани с документи или държавни институции. Добре е да поемате повече ангажименти, свързани с кратки пътувания. Те ще ви донесат успехи. Общ хороскоп на Овен за 2016 година   През тази година ще сте раздвоени. Вие наистина сякаш живеете в два различни свята. Склонни сте да правите най­невероятни неща. Вие ту ще сте практични…
  ТЕЛЕЦ Годишен хороскоп на зодия Телец за 2016 година Девиз - "АЗ ПРИТЕЖАВАМ" Управляваща планета - ВЕНЕРА Отлична година за вашите финансиПрез 2016 година ще подобрите материалното си състояние. Пред вас ще се открият възможности за бизнес проекти, свързани с чужденци или с международни представителства. Разширяването на бизнеса ще отвори перспективи да стабилизирате позициите си. Като цяло годината е успешна за финансовото ви състояние. ОБЩО ХОРОСКОП НА ТЕЛЕЦ ЗА 2016 Годината ще ви донесе успех и затова умело се възползвайте от него. Бъдете спокойни за бъдещето си. Вие сте се погрижили отдалече за него. Единствен проблем би могъл да…
БЛИЗНАЦИ Годишен хороскоп за 2016 година Девиз - "АЗ МИСЛЯ" Управляваща планета - МЕРКУРИЙ Пътувания зад границаПървата половина на 2016 година за вас ще бъде повече от успешна. Може да планирате пътуване зад граница или работа, свързана с чужденци. Търговските сделки ще вървят успешно и ще попадате на правилните партньори. Единственото, от което трябва да се предпазвате, са излишните разговори и прекалено многото думи. ОБЩ ХОРОСКОП НА БЛИЗНАЦИ ЗА 2016 Както винаги, и сега ще сте преди всичко реалисти и ще це­ните повече от всичко успеха, щастието и благополучието, из­разено в пари. Ще постигнете добри резултати. Въпреки показността пред външни…
РАК Годишен хороскоп на зодия Рак за 2016 година Девиз - "АЗ ЧУВСТВАМ" Управляваща планета - ЛУНА Послушайте интуицията сиПрез 2016 година ще постигнете много неща, които желаете. Дори и да ви се струва, че нещо в работата не е на ред, това е за ваше добро. Не се стремете да постигнете всичко, оставете нещата сами да се развиват и така ще се получат най-добре. Когато вземате важни решения, доверете се на вътрешния си глас.   ОБЩ ХОРОСКОП НА ЗОДИЯ РАК ЗА 2016 Годината ще бъде трудна за вас. Налага се да изживеете болезнени моменти на раздяла, внезапна злополука или…
ЛЪВ Девиз - "АЗ МОГА" Управляваща планета - СЛЪНЦЕ ОБЩ ХОРОСКОП НА ЗОДИЯ ЛЪВ за 2016 Заложете на нестандартнотоПрез 2016 година може да заложите на нестандартните си идеи и да потърсите подкрепа от приятелите си. Ако се налага - разделете се със стари похвати в работата, за да отворите път на новите възможности. Може да попаднете в политическо лоби или да получите подкрепата на политици, за да реализирате плановете си. Ако ви се иска да захвърлите всичко и да започнете нещата отначало, 2016 година е подходяща за това. Звездите ще подкрепят стремежа ви за това. Ще имате особен интерес от…
ДЕВА Девиз - "АЗ АНАЛИЗИРАМ" Управляваща планета - МЕРКУРИЙ   ОБЩ ХОРОСКОП НА ЗОДИЯ ДЕВА ЗА 2016 Планирайте нова дейностНай-накрая ще съберете плодовете на вашия труд. Това ще ви направи уверени и щастливи. Още в началото на 2014 година пред вас ще се отвори възможност за нова и по-добре платена работа. Не пропускайте нито една възможност за разговор с шефа си или с хора на по-високо ниво от вас. 2016 година ще ви постави в много и различни ситуации. Понеже по природа не желаете конфликти, това може да бъде изтълкувано като желание да се подчинявате. Не бъдете безхарактерни и мекушави,…
ВЕЗНИ Девиз - "АЗ УРАВНОВЕСЯВАМ" Управляваща планета - ВЕНЕРА   ГОДИШЕН  ХОРОСКОП НА ЗОДИЯ ВЕЗНИ ЗА 2016 Пътуване зад границаПрез тази година планирайте и осъществете пътуване в чужбина. Именно от там ще дойде решението на проблемите ви. Контактите с фирми, свързани с чужденци, ще ви донесат не само материални успехи, но и стабилни връзки и успешни договори. Периодът е успешен и за съдебни дела u спорове. 2016 година ще е спокойна и щастлива за вас. Можете да имате успехи почти навсякъде. За да сте истински доволни от любовта, съветвам ви да забравите всякакви предразсъдъци и да се отдадете на истински…
СКОРПИОН Девиз - "АЗ ЖЕЛАЯ" Управляваща планета - МАРС   ГОДИШЕН ХОРОСКОП НА ЗОДИЯ СКОРПИОН ЗА 2016 ГОДИНА Приятни моментиЦялата година ще бъде емоционална за вас. Добре е да се подготвите още в началото да преживеете едни от най-силните си моменти. Ще спечелите пари, за които дори не сте предполагали, че съществуват като възможност. Много голяма вероятност да сключите договор, който да ви гарантира стабилност, свързана с пари на други хора. Мили приятели, сега ще имате много добри възможности действие, но единствено вие ще сте тези, които можете да пропилеете. Затова не се самовглъбявайте и затваряйте в се си, а…
СТРЕЛЕЦ Хороскоп на Стрелец за 2016 година Успешни партньорстваПрез този период може да развиете успешни връзки с бизнес партньори или бизнес, свързан с мода, красота или правни консултации. Доверете се на интуицията, когато създавате партньорства - това касае както работата ви, така и емоционалните ви контакти. Периодът е успешен за всички, които имат намерение да сключат брак. Силни творчески изяви, проява на собствен стил и финансов успех през 2016. Гответе се за силни и страстни прояви на любов. През февруари, август или ноември ще настъпят промени в дома ви. През тази година ще успеете да се закрепите в сфери, от…
КОЗИРОГ Девиз - "АЗ ИЗПОЛЗВАМ" Управляваща планета - САТУРН Годишен хороскоп на Козирог за 2016 година Успешни промени в работатаОчаква ви успешен период на материални придобивки, свързани с работа, свършена в изминал период. Годината е подходяща за занимания със спорт или за начало на здравословен начин на живот. Добре е да потърсите мнението на диетолог или друг специалист за проблем, който касае здравето ви. Проблемът ще бъде решен. През  2016  вие ще сте действената страна в отношенията с партньора, в дома, в семейството, на работното място. Ще проявите огромна воля и ще се стараете вие да диктувате условията. Ще бъдете…
ВОДОЛЕЙ Девиз - "АЗ ЗНАМ" Управляваща планета - УРАН Годишен хороскоп на Водолей за 2016 година Идеите ви ще бъдат на преден план. Годината ще бъде повече от успешна за хората с творчески планове. През този период ще имате възможност да реализирате много неща. Идеите, които сте има ли през годините, сега могат да бъдат лесно превърнати в реални постижения. Ще попадате на подходящи посредници и хора, готови да ви съдействат това да се случи по-бързо. През 2016 година вие ще изпитвате огромна потребност от близък човек, с когото да делите и радост, и тъга. Затова знайте, че ще приемете…
РИБИ Девиз - "АЗ ВЯРВАМ" Управляваща планета - НЕПТУН Годишен хороскоп на Риби за 2016 година Придобиване на имотМного успешен период за работа, свързана с недвижими имоти, строителство или производство. В тези сфери ще постигнете резултати, които ще ви донесат не само удовлетворение, но и солидни материални придобивки. Пред вас ще се отвори възможност да купите изгодно имот или да направите ремонт вкъщи. Изминалата година беше за вас време за изпитание и приключване на много неща. През 2016 година ще имате по-голяма свобода в мислите и действията си, ще можете да контролирате по-добре съдбата си. Годината ще ви дава шанс…

Рекламни

Новини

Интересни мнения

Последни коментари